• Zagrebačko dijabetičko društvo, udruga za promicanje zdravlja osoba oboljelih od dijabetesa

Kako se učlaniti u Zagrebačko dijabetičko društvo

Članom ZDD-a možete postati:

• Dolaskom u prostorije Društva u Ilicu 48/1, u uredovno vrijeme za stranke (pon. i čet. od 15 – 18 sati i uto., sri., pet. od 10 – 13 sati) gdje ćemo zajedno popuniti pristupnicu
  • Preuzimanjem pristupnice klikom na ovaj link (PDF) , koju možete skeniranu poslati na email adresu info@zadi.hr ili klasičnom poštom na adresu: Zagrebačko dijabetičko društvo, Ilica 48, 10 000 Zagreb

Članarina iznosi 80 kn godišnje u sklopu koje vam osiguravamo brojne pogodnosti. Među ostalim pretplatu na časopis ZADI, sudjelovanje na našim brojnim predavanjima, radionicama, izletima i ostalim projektima vezanim za dijabetes i šire.

Članarinu u iznosu od 80 kn možete Internet bankarstvom ili općom uplatnicom uplatiti na IBAN Društva: HR0323600001101555499

• molimo obavezno upišite u rubrici opis plaćanja: Članarina za (godina) IME i PREZIME ( jer inače ne znamo tko je uplatio)
  • u rubrici poziv na broj: upišite svoj OIB
  • u rubrici model: upišite 12